KARP Piła - 17 zł butto TYGODNIÓWKI-wypłata na Święta

Oferty pracy w Pile
Kontakt:

28 lis 2018, 11:28

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik stoiska z Karpiem

WYPŁATY NA ŚWIĘTA - ZARABIAJ NA ŚWIĘTA I NOWY ROK

Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa Klientów
- dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- obsługa wagi
- pakowanie oraz wydawanie asortymentu

Wymagania:

– posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno– epidemiologicznych Sanepid
– komunikatywność, zaangażowanie
- dyspozycyjność do pracy

Firma oferuje:

– atrakcyjne wynagrodzenie -17zł/h
- wypłatę wynagrodzenia w każdy piątek - TYGODNIÓWKI
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
– pracę w firmie o wysokiej dbałości o prawa pracownicze

- TYGODNIÓWKI - TYGODNIÓWKI- TYGODNIÓWKI

ZADZWOŃ- ODDZWONIMY: 790 790 445
NAPISZ SMS o treści: KARP
Zapraszamy do biura: Poznań, ul. Towarowa 35, piętro 5.
Godziny otwarcia biura: pn-pt 9:00-17:00.