Kierowca zaopatrzenia

Oferty pracy w Pile
Kontakt:

28 lis 2018, 11:26

Hurtownia owoców i warzyw zatrudni kierowców do rozwozu towarów na punkty handlowo-gastronomiczne na terenie Piły oraz okolic.

Opis stanowiska:
Kierowca zaopatrzenia punktów handlowo-gastronomicznych

- praca w godz. od 4:00 – 12:00
- samodzielny załadunek towaru według dokumentów magazynowych na samochód
- dostarczenie towaru na określony punkt
- dokładny rozładunek towaru na punkcie według dokumentu
- rozliczenie trasy i pozostawienie porządku w samochodzie

Wymagane kompetencje:

- prawo jazdy kat B
- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowca na samochodach dostawczych
do 3,5t (udokumentowane np. świadectwem pracy)
- emeryci lub renciści służb mundurowych mile widziani.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- stałe wynagrodzenie.

Więcej informacji o warunkach zatrudnienia można uzyskać bezpośrednio w firmie w godz. od 8:00 do 12:00 , lub telefonicznie pod numerem 67/351-88-08 .