Specjalista ds. transkrypcji z językiem niemieckim

Oferty pracy w Poznaniu
Kontakt:

26 lis 2018, 12:44

Zacznij rozwój swojej kariery i języka już dziś!
W związku z rozwojem lidera na rynku nowych technologii poszukujemy:
Czy już wiesz, że to praca dla Ciebie?

oferujemy
- możliwość pracy zdalnej z dowolnej lokalizacji w Polsce dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm na rynku
- czynny udział w rozwoju technologii
- możliwość rozwoju i udziału w licznych projektach
- narzędzia potrzebne do pracy ( laptop, słuchawki )
- elastyczne godziny pracy
- konkurencyjne wynagrodzenie
- dostęp do opieki medycznej, karty sportowej i kuponów rabatowych na zakupy online
Możemy Ci zagwarantować, że nie będziesz pracować w dziale obsługi klienta!

zadania
- odsłuchiwanie tekstów niemieckojęzycznych
- tworzenie transkrypcji odsłuchanych nagrań

oczekujemy
- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego ( poziom min. C1 )
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- dobrej znajomości obsługi komputera

Telefon: 725 233 089