Zatrudnię pracownika do działu sprzedaży maszyn rolniczych

Oferty pracy w Rawiczu
Kontakt:

01 gru 2018, 04:02

Przedstawiciel Handlowy
Zakres obowiązków:
 Rozwinięcie rynku odbiorców (maszyny rolnicze)
 Aktywne pozyskiwanie klientów,
 Dbanie o długofalowe relacje z istniejącymi klientami,
 Koordynowanie procesu sprzedażowego oraz posprzedażowego,
 Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
 Prowadzenie negocjacji z Klientami,
 Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.
Co możesz zyskać pracując w nik-tom?
 Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu,
 Umowa o pracę,
 Stałe wynagrodzenie oraz premia uzależniona od wyników,
 Termin rozpoczęcia pracy od zaraz.
Wymagania:,
 Minimum doświadczenie w branży rolniczej,
 Znajomość rynku oraz asortymentu maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem,
Oczekiwania interpersonalne:
 Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
 Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
 Zacięcie handlowe,
 Orientacja na rezultaty oraz konsekwencja w działaniu,
 Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
 Umiejętności nawiązywania i budowania relacji,
 Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i radzenia sobie ze stresem,
 Gotowość do nauki i ciągłego doskonalenia wiedzy z zakresu oferowanego asortymentu,
 Dokładność, samodyscyplina i dobra organizacja czasu,
 Znajomość obsługi komputera,
 Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów.

Telefon: 577 211 217