Od ZARAZ • Orzeczenie o NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI • | Umowa o Pracę | CC

Oferty pracy w Rudzie Śląskiej
Kontakt:

16 gru 2018, 19:53

Praca polega na telefonicznym kontakcie z klientem. Prowadzimy szkolenia, nie wymagamy doświadczenia. Firma mieści się na 1 piętrze (BRAK WINDY)

Osoby chętne proszę o kontakt telefoniczny 885_588_801.

S8 to prężnie rozwijająca się firma na rynku outsourcingowym. Od 2014 roku tworzymy nowe oblicze branży Call Center. Można nas śledzić na Youtube, Facebook i Instagram.

Nazywam się Lucjan i zajmuję się rekrutacją w firmie S8. Dla zabieganych poszukiwaczy etatu stworzyłem pigułkę poniżej. Jeżeli jednak masz więcej czasu i nie przeglądasz ofert w pracy pod biurkiem, to zachęcam do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia ;)

• Miejsce pracy: Zabrze, ul. Wolności 317

• Stanowisko: Doradca Klienta

• Obowiązki: Telefoniczna realizacja celów Infolinijnych bądź Sprzedażowych.

• Umowa: O Pracę / Zlecenie - W zależności od kompetencji i potrzeb Kandydata.

• Wymagania: Komunikatywność, Ambicja, Uśmiech :)

• Wynagrodzenie: 2250 zł Podstawa + Premia (najwyższa w ostatnim miesiącu wynosiła 3584,26 zł NETTO) Sky's the limit

Telefon: 885 588 801