Elektryk budowlany BERLIN

Oferty pracy w Skawinie
Kontakt:

25 lis 2018, 22:21

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK BUDOWLANY - OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych/przemysłowych
Montaż oświetlenia
Wykonywanie pomiarów elektrycznych
Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych
Praca z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny)
Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (11 euro brutto/godzina + 15 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Telefon: 602 434 664