Magazynier

Oferty pracy w Skawinie
Kontakt:

25 lis 2018, 22:20

Obecnie dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

Magazynier

Zadania:
• Rozładunek i załadunek towaru,
• Układanie towaru na magazynie,
• Weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami,
• Dbanie o porządek na terenie magazynu.

Wymagania:• Uprawnienia na wózki widłowe UDT,
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do wyrobienia),
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność do pracy na III zmiany

Oferujemy:• NOWE, WYŻSZE Wynagrodzenie - ZAWSZE NA CZAS!
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pakiet zniżek i rabatów dla Pracowników,
• Zatrudnienie od zaraz,
• Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Telefon: 695 210 233