Magazynier 17,50 brutto/h pn-pt - Sosnowiec OD ZARAZ

Oferty pracy w Sosnowcu
Kontakt:

14 gru 2018, 18:28

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Sosnowiec ul. Inwestycyjna 8/15

Zakres obowiązków:

- prace magazynowe
- praca ze skanerem
- przygotowywanie zamówień
- praca z dokumentacją magazynową

Wymagania:

- dyspozycyjność w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
- odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

- praca na stale z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę,
- stawka godzinowa (17,50 zł brutto/h)
- pracę od poniedziałku do piątku
- dofinansowanie do posiłków
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- firma oferuje kursy na wózek widłowy po okresie wdrożenia

Telefon: 535 135 900