Pracownik kompletacji w nowo otwieranym magazynie Sosnowiec

Oferty pracy w Sosnowcu
Kontakt:

14 gru 2018, 18:33

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy w nowym magazynie
Numer ref. 7363

Zadania:
- rozładunek, załadunek oraz lokowanie towaru w regałach magazynowych;
- kompletacja zamówień;
- dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Wymagania:
Jeśli:
- wykonujesz swoje zadania rzetelnie i dokładnie,
- masz prawo jazdy kat. "b"
- akceptujesz pracę zmianową,
- chcesz rozpocząć pracę w nowo otwartym oddziale firmy - ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(pierwsza umowa na 3 miesiące)
- wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto + benefity;
- pracę w systemie zmianowym;
- pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi.

Telefon: 600 521 210