Bezpłatny dojazd z Środy Wlkp. - praca w magazynie w Swarzędzu

Oferty pracy w Środzie Wielkopolskiej
Kontakt:

01 gru 2018, 03:27

Poszukujemy zmotywowanych do pracy kandydatek/kandydatów zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w magazynie z nową odzieżą

DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE!

miejsce pracy: Swarzędz (bezpłatny dojazd do/z pracy z Środy Wlkp.)

przystanki: Jarocin, Mieszków, Klęka, Środa Wlkp., Jarosławiec

zadania:
- pakowanie/składanie odzieży
- kompletacja zamówień przy pomocy skanera ręcznego/listy papierowej
- przyjęcie/wysyłka towaru

wymagania:
- ukończone 18 lat
- brak przeciwwskazań do pracy stojąco-chodzącej
- zaangażowanie
- dyspozycyjność do pracy na II zmiany

oferujemy:
- szkolenie stanowiskowe
- umowę zlecenie (po 3 mies. umowę o pracę bezpośrednio przez Firmę)
- stawkę 15,00 brutto/1h (po 3 mies. + premię wydajnościową)
- ekwiwalent za pranie odzieży
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- pracę w systemie II zmian (6-14, 14-22) wg. grafiku
- bezpłatny dojazd do/z pracy z Środy Wlkp.
- stabilne zatrudnienie

Telefon: 530 104 922