Informatyk / serwisant - wsparcie IT

Oferty pracy w Środzie Wielkopolskiej
Kontakt:

01 gru 2018, 03:34

INFORMATYK / SERWISANT - WSPARCIE IT

OPIS STANOWISKA

· sprawowanie nadzoru technicznego nad sprzętem komputerowym i oprogramowaniem wykorzystywanym w przedsiębiorstwie,

· serwis, instalacja, konfiguracja i konserwacja sprzętu komputerowego,

· instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania używanego w firmie,

· doraźna pomoc użytkownikom sprzętu oraz oprogramowania,

· wykonywanie zamówień oraz zlecanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu IT w firmie,

· prowadzenie podstawowych prac administracyjnych w środowisku IT,

· tworzenie, prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem działu IT

· możliwe wyjazdy do klienta i innych biur firmy, w celach serwisowych i instalacyjnych

WYMAGANIA

· wykształcenie średnie techniczne,

· prawo jazdy kat. B

· posiadanie umiejętności interpersonalnych,

· umiejętność diagnostycznego myślenia, zmysł techniczny i zdolności manualne bardzo pożądane,

· bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7, 8, 10,

· bardzo dobra znajomość pakietu Office,

· łatwość i chęć uczenia się, poznawania nowych technologii i podążania za rozwojem rynku IT,

MILE WIDZIANE

· podstawowa znajomość: sieci LAN, WAN oraz TCP/IP – konfiguracja, implementacja

· umiejętność zarządzania urządzeniami sieciowymi: routery, firewalle, switche

· podstawowa znajomość obsługi serwerów Windows 2008, 2012 i usługi katalogowej Active Directory

· znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej,

OFERUJEMY

· stabilną, długoterminową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· możliwość poszerzania kompetencji zawodowych oraz indywidualnego rozwoju (szkolenia, konferencje)

· przyjazną atmosferę w pracy

· Praca od pn. do pt. w godz. 7:00 do 15:00 + czasem soboty lub dłuższe dni pracy, gdy projekt tego wymaga.

Telefon: 796 855 169