Redaktor/Kolporter

Oferty pracy w Środzie Wielkopolskiej
Kontakt:

01 gru 2018, 03:35

Zadania Redaktora/Kolportera obejmują:

- pisanie artykułów,

- redagowanie materiałów prasowych na potrzeby gazety,

- branie udziału w imprezach, eventach itp. w celu zbierania informacji,

- przeprowadzanie wywiadów,

- poszukiwanie ciekawych tematów do artykułów,

- fotografowanie/nagrywanie wideo,

- obsługa mediów społecznościowych oraz portalu gazety,

- kolportaż gazet po punktach dystrybucji i pod wskazane adresy,

- ogólne prace biurowe.

Wymagania stawiane kandydatom:

- tzw. dobre pióro,

- znajomość ortografii i zasad interpunkcji j.polskiego,

- prawo jazdy kategoria B,

- komunikatywność,

- kreatywność,

- punktualność,

- dyspozycyjność,

- umiejętność obsługi komputera oraz programu OpenOffice,

- dobra organizacja pracy,

- chęć rozwijania się.

Oferujemy:

- pracę w dobrze rozwijającej się firmie,

- pozytywną atmosferę pracy,

- możliwość realizacji własnych pomysłów,

- dużą samodzielność w działaniu,

- awans zawodowy,

- gwarantujemy szkolenia.

Telefon; 502 344 347