Spedytor krajowy i międzynarodowy

Oferty pracy w Środzie Wielkopolskiej
Kontakt:

01 gru 2018, 03:34

Firma spedycyjna poszukuje spedytora z doświadczeniem.

Zadania:
• Planowanie spedycji krajowej i międzynarodowej.
• Pozyskiwanie oraz realizacja zleceń.
• Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu.
• Aktywne poszukiwania nowych klientów i firm przewozowych.
• Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych.
• Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanym Klientom.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym obsługę klientów.
• Własna baza klientów.
• Wykształcenie min. średnie.
• Znajomość pakietu MS Office.
• Samodzielność i bardzo dobrą organizację pracy.
• Zdolności analitycznego myślenia.
• Komunikatywność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia .
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Przyjazną atmosferę pracy.

Telefon: 662-050-633