Pracownik Kuchni Piracka Tawerna Starachowice Waryńskiego 6

Oferty pracy w Starachowicach
Kontakt:

21 paź 2018, 21:32

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracowników kuchni (Piracka Tawerna Starachowice ul. Waryńskiego 6) .

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie pizzy, burgerów, kebabów, sałatek oraz innych produktów
- Przygotowanie ciasta
- Obsługa Klienta telefoniczna
- Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

- Chęci i zaangażowanie do pracy
- Komunikatywność
- Umiejętność pracy w zespole
- Posiadanie lub gotowość wyrobienia książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych
- mile widziane doświadczenie w sieciach gastronomicznych

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie, konkurencyjna stawka od 11,50 zł netto/h( na rękę )
- Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
- Rozwój zawodowy (możliwość awansu na stanowiska funkcyjne)
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- możliwość szybkiego awansu
- praca dostosowana do ciebie pełen etat 1/2 etatu 1/4 etatu

Mile widziani uczniowie, studenci.

Telefon: 789 280 837