Zatrudnimy pracownika ochrony

Oferty pracy w Starachowicach
Kontakt:

21 paź 2018, 21:22

Firma ARGOS już od 29 lat prowadzi działalność gospodarczą, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług oraz wykwalifikowane kadry pozwalające ją utrzymać na niezmiennym poziomie. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Pracownik ochrony – Patrol Interwencyjny Starachowice

Miejsce pracy : Starachowice

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- premie

- terminowe wypłaty

- możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego

- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy na przedmiotowym stanowisku

- możliwość awansu w strukturach firmy

- praca w systemie zmianowym

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- niezbędne narzędzia pracy

- możliwość refundacji kosztów dojazdów do pracy

Wymagania:

- niekaralność

- wpis na listę KPOF

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

- komunikatywność

- kreatywność i zaangażowanie

- odpowiedzialność i konsekwencja

- punktualność

Obowiązki:

- prowadzenia wymaganej dokumentacji

- przestrzeganie obowiązujących procedur

- ścisła współpraca z operatorem monitoringu i Klientami

Pozwolenie na broń, lub/i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.

Jako Zakład Pracy Chronionej oferujemy różnego rodzaju wsparcie dla osób posiadających orzeczenie

Telefon: 661 611 123