Doradca techniczno-handlowy urządzeń kopiująco-drukujących

Oferty pracy w Starogardzie Gdańskim
Kontakt:

14 lis 2018, 14:38

Pestar Sp. z o.o. ul. Iwaszkiewicza 15 w Starogardzie Gdańskim poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: doradca techniczno-handlowy urządzeń kopiująco-drukujących.

Jeżeli chcesz się rozwijać realizując następujące obowiązki::
• utrzymywanie obecnych relacji biznesowych oraz pozyskiwanie nowych,
• budowanie długofalowych relacji z klientami,
• osiąganie celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy,
• obsługa systemów sprzedażowych firmy,
• bieżące raportowanie działań sprzedażowych,
• dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

A posiadasz:
• wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
• doświadczenie w pracy sprzedawcy lub handlowca,
• znajomość branży urządzeń kopiująco-drukujących-mile widziana,
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• chęć rozwoju zawodowego,
• samodzielność w podejmowaniu decyzji,
• energię i zaangażowanie,
• prawo jazdy kat. B-czynne.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, system jednozmianowy,
• pracę w obszarze nowoczesnych technologi IT,
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
• wynagrodzenie podstawowe dopełnione atrakcyjnym systemem premiowym,
• atmosferę pracy nastawioną na współpracę i rozwój,
• szkolenia produktowo-sprzedażowe.

Telefon: 500-443-342