Pomocnika magazynowego

Oferty pracy w Starogardzie Gdańskim
Kontakt:

14 lis 2018, 14:32

Wymagania:

-praca w stalych godzinach

- pracowitość, uczciwość

- chęć do pracy

-mozliwe podjecie pracy bez kwalifikacji

Obowiązki:
- załadunek i rozładunek towaru

-przygotowywanie materialu

- utrzymanie porządku na placu i magazynie

- dbanie o właściwy stan ilościowy materiałów

- obsługa klienta

Oferujemy:

-podstawa 2500 zl/netto
- wynagrodzenie atrakcyjne od 12 do 15 zl netto/h plus premie za wyniki pracy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w pełnym wymiarze godzin

- niezbędne narzędzia pracy

- istnieje możliwość dodatkowych płatnych nadgodzin

Telefon: 501 934 076