Dam Pracę Przedstawiciel Ubezpieczeniowy

Oferty pracy w Suwałkach
Kontakt:

22 paź 2018, 17:17

Nationale – Nederlanden jest firmą oferującą ubezpieczenia na życie i inwestycje. Oferujemy proste i zrozumiałe produkty, dzięki którym zabezpieczamy przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Działamy uczciwie, a Klientom oferujemy zawsze rzetelne porady z myślą o ich przyszłości. W codziennej pracy jesteśmy przystępni i otwarci – słuchamy uważnie i z empatią. Wierzymy, że wspólna praca owocuje lepszymi wynikami.

Korzyści płynące ze współpracy z nami:

- stały dochód (2500,00 zł brutto) + prowizje

- elastyczność w wyborze rodzaju umowy (umowa zlecenie lub samozatrudnienie)

- elastyczny czas pracy

- dodatkowe benefity od początku naszej współpracy

- profesjonalne szkolenia przygotowujące Cię do zawodu

- pracę w stabilnej instytucji finansowej

Twoje zadania :

- docieranie i pozyskiwanie nowych Klientów

- organizacja oraz prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami

- sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

- przygotowywanie dla Klientów indywidualnych oraz grupowych rozwiązań z zakresu finansów i ubezpieczeń

Nasze wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta

- doświadczenie w prowadzeniu dużej ilości rozmów telefonicznych

- min. średnie wykształcenie (zakończone zdanym egzaminem maturalnym)

- samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji czasu

własnego

- kreatywność

- otwartość

- innowacyjność

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który jest wielopokoleniowy, wymieniający się doświadczeniami i dający sobie wzajemne wsparcie w codziennym działaniu, a swoich Klientów traktujemy tak, jak sami chcemy być traktowani

Telefon: 502 354 121