Młodszy konsultant BDC

Oferty pracy w Swarzędzu
Kontakt:

28 lis 2018, 14:12

Opis stanowiska:

· kompleksowa telefoniczna i elektroniczna obsługa klientów serwisu oraz salonu,

· nawiązywanie kontaktu telefonicznego z obecnymi oraz potencjalnymi klientami, prezentacja i promocja produktów/usług, telefoniczne badanie poziomu satysfakcji klienta,

· rzetelne raportowanie wykonanych działań w systemach CRM,

· dbałość o wysoką jakość obsługi klientów,

· realizacja założonych celów,

· praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 19.

Wymagania:

· doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta,

· zaangażowanie i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,

· wysoka kultura osobista,

· motywacja do osiągania założonych celów,

· łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,

· elastyczność zadaniowa,

· mile widziane osoby ze Swarzędza lub okolic.

Proponujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· pracę w stabilnej, renomowanej firmie, stawiającej przede wszystkim na dobre

i profesjonalne relacje z klientem,

· możliwość współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi markami,

· pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,

· atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferujemy:

stabilną, pełną wyzwań pracę od poniedziałku do piątku
praktyczne szkolenia wdrożeniowe oraz warsztaty podnoszące kwalifikacje
możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
profesjonalne wyposażenie, komfortowe stanowisko pracy
możliwość współpracy z najbardziej rozpoznawalnymi markami

Telefon: 616 544 316