Produkcja - pracujesz tylko 15 dni w miesiącu, pełny etat!

Oferty pracy w Swarzędzu
Kontakt:

28 lis 2018, 14:14

Swarzędz

Obowiązki:
- kontrola jakości okleinowanych profili,
- pakowanie profili na palety,
- współpraca z operatorem,
- utrzymywanie porządku oraz czystości w miejscu pracy,
- przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

-dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz

-własny dojazd do miejsca pracy

Oferujemy:
- pracę tylko przez 15 DNI W MIESIĄCU (system pracy 3 dni pracujące 6-18/18-6, 3 dni wolne)
- dla ambitnych szkolenia, które podwyższą Twoje kwalifikacje oraz przygotują do pracy na stanowisku młodszego operatora.
-umowa o pracę tymczasową po okresie próbnym przejście na umowę o pracę do Firmy
-stawka 2800 zł mc + 950 zł premii jakościowej + dodatek z tytułu pracy w nocy

Jeżeli jesteś osobą ambitną i szukasz firmy, która da Ci możliwość rozwoju zgłoś się do nas!

Osoby zainteresowane za pomocą Tel: 790 -790-446 - lub osobiście w biurze Towarowa 35, V piętro w Poznaniu.