Pracownik Magazynu Tarnów- Lisia Góra - ZARABIAJ od 1450 zł do 3000 zł

Oferty pracy w Tarnowie
Kontakt:

24 lis 2018, 18:09

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576)

Dla naszego Klienta z branży kurierskiej, poszukujemy:

Pracowników Magazynu

Miejsce pracy: Tarnów (Lisia Góra)

Zakres obowiązków:
- Rozładunek/załadunek samochodów
- Skanowanie przesyłek
- Sortowanie przesyłek
- Inne proste prace magazynowe

Wymagania
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- Motywacja i zaangażowanie do pracy

Oferujemy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
- Pracę w godzinach 3:30-8:00 lub 14:00- 20:00
- Praca 5 dni w tygodniu
- Możliwość pracy na dwie zmiany w ciągu jednego dnia !
- PRACUJ 4,5 lub 6 lub 10 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu
- ZARABIAJ ok. 1450 zł brutto przy 4,5 godzinach dziennie, ok 1800 zł brutto przy 6 godzinach dziennie i ok 3000 zł brutto przy 10,5 godzinach dziennie !
- Stawka godzinowa 16 zł brutto
- Zdobycie cennego doświadczenia

PROSIMY DZWONIĆ OD PON.-PT. W GODZ.10.00-16.00.

Telefon: 691 221 465