Pracownik Restauracji KFC SŁONECZNA

Oferty pracy w Tarnowie
Kontakt:

24 lis 2018, 18:13

Restauracja KFC SŁONECZNA w Tarnowie zatrudni PRACOWNIKÓW RESTAURACJI w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu.
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY

Twoje zadania:
• Przygotowywanie produktów KFC zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Jeśli jesteś:
• Gościnny - bo u nas to podstawa, lubimy ludzi i często się do nich uśmiechamy
• Zaangażowany i pracowity - czyli zupełnie jak my kochasz wyzwania!
• Zorganizowany i pomocny - bezinteresownie pomagasz, bo my chętnie wspieramy się wzajemnie
• Ambitny - z łatwością analizujesz dane i chcesz osiągać jak najlepsze wyniki
• Głodny wiedzy - ciągle chcesz więcej, i jak my lubisz uczyć się od innych

Oferujemy:
• Umowa o pracę lub umowa zlecenie - Ty decydujesz
• Grafik dostosowany do Twoich potrzeb
• Posiłek pracowniczy
• Atrakcyjny system premiowy
• Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach
• Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową
• Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego

Telefon: 713 861 689