Przedstawiciel Handlowy

Oferty pracy w Tarnowie
Kontakt:

24 lis 2018, 18:14

Największa firma gwarancyjna w Polsce. Lider branży motoryzacyjnej którego sukces budowany jest w oparciu o zaangażowaną i zmotywowaną kadrę wspieraną przez nowoczesne technologie

Zadania:

rozwój sprzedaży w swoim regionie,
realizację indywidualnych planów sprzedażowych,
budowanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi,
szkolenia i dbałość o zachowanie wysokich standardów usług

Poszukujemy osoby:

młodej, pozytywnie nastawionej do świata,
ambitnej, ceniącej ciągły rozwój swój i firmy,
z doświadczeniem w sprzedaży,
gotowej do częstych podróży służbowych,
posiadającej ważne prawo jazdy

Oferujemy:

przyjazną atmosferę w pracy, wpływ na rozwój firmy,
samodzielne stanowisko w zespole handlowym,
brak monotonii - multi-zadaniowe środowisko pracy,
atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + bonusy),
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
elastyczne godziny pracy

Telefon: 722 291 460