Elektrotechnik/Automatyk utrzymania ruchu

Oferty pracy w Trzebinie
Kontakt:

25 lis 2018, 23:49

Praca w Zakładzie Przetwarzania ZSEiE w Bolęcinie k. Trzebini

Zakład Przetwarzania ZSEiE Biosystem S.A. to zakład zajmujący się demontowaniem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (głównie lodówek, pralek, telewizorów, monitorów, małego AGD). Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w recyklingu, o stabilnej pozycji na rynku, działającą zgodnie z wszelkimi przepisami z zakresu ochrony środowiska. Posiadamy profesjonalną, najnowocześniejszą w Polsce linię do przetwarzania sprzętu chłodniczego oraz małych urządzeń AGD. Nasz zakład usytuowany jest w dogodnej lokalizacji, w pobliżu autostrady A4, w miejscowości Bolęcin, w odległości kilku kilometrów od Chrzanowa i Trzebini.

Opis stanowiska:

usuwanie awarii maszyn i urządzeń technologicznych
wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych
bieżąca konserwacja urządzeń technologicznych
analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
konserwacja i naprawa urządzeń infrastruktury zakładu
praca w systemie dwuzmianowym
Wymagania:

wykształcenie minimum średnie techniczne (automatyk, elektrotechnik, elektronik lub mechatronik)
umiejętność diagnostyki elektrycznych i pneumatycznych układów sterowania
umiejętność obsługi przemienników częstotliwości
znajomość układów bezpieczeństwa Pluto
umiejętność pracy w zespole
dyspozycyjność
mile widziane uprawnienia SEP
Oferujemy:

Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Motywacyjny system premiowy
Ubezpieczenie grupowe na życie
Niezbędne szkolenia stanowiskowe
Możliwość podniesienia kwalifikacji i awansu
Dobre warunki socjalne
Pracę w bezpiecznych warunkach

ZAPEWNIAMY TRANSPORT DLA PRACOWNIKÓW NA TRASIE: KRZESZOWICE-WOLA FILIPOWSKA-DULOWA-MŁOSZOWA-TRZEBINIA-CHRZANÓW-BOLĘCIN

Telefon: 32 624 99 50