Pracownik Obsługi Konferencji

Oferty pracy w Warszawie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

16 paź 2018, 17:16

Jesteśmy nowoczesną firmą, która szuka nowych pracowników.

Praca w naszym zespole to doskonała szansa na zdobycie zawodowego doświadczenia.

Najistotniejsze to otwartość, ambicja i chęć doskonalenia się.

Jeżeli nie boisz się wyzwań, jesteś odpowiednim kandydatem do pracy w firmie Szawa Conference.

Zakres obowiązków:
* obsługa Gości indywidualnych i grupowych
* dbanie o estetykę i czystość przestrzeni konferencyjnej wraz z powierzonym zapleczem
* dbanie o czystość i estetykę bufetu
* przygotowywanie sal na konferencje/szkolenia/eventy
* pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych

Wymagania:
* odpowiedzialność
* dyspozycyjność
* zaradność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
* wysokiej kultury osobistej
* komunikatywności
* otwartości i współdziałania
* pozytywne nastawienie

Mile widziane:
* znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* status studenta

Co możemy Ci zaoferować?
* wynagrodzenie - ustalane indywidualnie w zależności o dyspozycyjności oraz zaangażowania w realizowane projekty
* elastyczny grafik
* umowę zlecenie, z możliwością zmiany na umowę o pracę
* nauczymy Cię wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o pracy w branży konferencyjnej
* możliwość zdobycia cennego doświadczenia
* miła atmosfera pracy w młodym i dynamicznym zespole

666 660 020

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.