Asystent Projektanta - branża telekomunikacyjna

Oferty pracy w Wejherowie
Kontakt:

14 lis 2018, 14:54

Asystent Projektanta – branża telekomunikacyjna
Miejsce pracy: Wejherowo

Zakres obowiązków:
Udział w sporządzaniu projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych - zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od projektanta prowadzącego
Uzgadnianie szczegółów rozwiązań technicznych z prowadzącym projekt;
Wykonywanie niezbędnych prac rysunkowych w środowisku AutoCAD
Uczestniczenie w wizjach lokalnych
Udział w prowadzeniu uzgodnień z Zamawiającym oraz podwykonawcami
Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót budowlanych,
Prowadzenie dokumentacji budowy oraz opracowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Wymagania:
Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane - techniczne kierunkowe)
Umiejętność pracy w środowisku AutoCAD - możliwość przyuczenia
Znajomość obsługi pakietu biurowego MS Office
Umiejętność pracy w zespole
Prawo jazdy kat. B
Zaangażowanie w wykonywaną pracę
Skrupulatność i dobra organizacja pracy
Komunikatywność

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
Udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego
Przyjazną atmosferę w pracy

Telefon; +48 502 264 944