Zatrudnimy kucharkę z doświadczeniem

Oferty pracy w Wejherowie
Kontakt:

14 lis 2018, 14:50

Zatrudnimy kucharkę z doświadczeniem do cateringu dietetycznego w Wejherowie. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 07.00 - 15.00.

Oferujemy

- stabilne oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju

- pracę w zgranym zespole.

- możliwe premie.

Obowiązki:

- przygotowywanie posiłków wg ustalonych standardów oraz inwencji

własnej

- nadzór nad wysoką jakością potraw

- kontroli higieny i bezpieczeństwa w kuchni,

- współpracę z pozostałym personelem.

Wymagania:

- pomysły na własne potrawy

- dyspozycyjność ,

- umiejętność organizacji pracy, samodzielność,

- wysoka kultura osobista,

- umiejętność pracy w zespole,

- aktualna książeczka sanepidu – warunek konieczny.

Telefon: 575 030 500