Elektryk przemysłowy ze znajomością języka ang niem

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Holandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
EURO WORK
Posty: 139
Rejestracja: 02 wrz 2011, 11:07

06 lip 2016, 14:09

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk przemysłowy
ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego!

Różne projekty na terenie Holandii oraz w Niemczech
Wyjazd: od zaraz!
Obowiązki:
czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli
montaż przewodów według rysunku technicznego
montaż tras kablowych
podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych
na niektórych projektach - montaż szaf sterowniczych

Oferujemy:
Holandia:
ok. 2000 euro netto na miesiąc przy 173h/miesiąc
darmowe zakwaterowanie
zapewnione ubezpieczenie, płatne przez pracownika

Niemcy:
ok. 2000 eur netto / miesiąc przy ok. 173 h/miesiąc
darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
doświadczenie jako elektryk przemysłowy min. 3 lata na obiektach przemysłowych (np. stocznie, petrochemie, rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie, fabryki itp)
mile widziane doświadczenie w budowie paneli sterowniczych
min. komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- weryfikowana rozmową z naszym konsultantem!!
mile widziane VCA i SOFI
mile widziane prawo jazdy i własny samochód (potrzebny jest przynajmniej 1 samochód na dwie osoby)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
„W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedziba w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami!