Poszukiwana sprzątaczka

Oferty pracy w Krakowie
Awatar użytkownika
Basia30
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2016, 12:59

11 lip 2016, 12:52

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Sprzątaczka
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura;
- odkurzanie podłóg w pomieszczeniach;
- ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych;
- utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury;
- wyposażanie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny;
- usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci;
- okresowe mycie okien;
- używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania;
- dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie;
- zamykanie wszystkich pomieszczeń na terenie biura, zdanie kluczy pracownikom ochrony lub recepcji;
- podlewanie i pielęgnowanie kwiatów w biurze.
Wymagania: - dobra organizacja pracy własnej.
Zainteresowanych proszę aplikować http://pl.jobsora.com/bydgoszcz.
Oferujemy: - umowę o pracę: pierwsza umowa na okres próbny - niezbędne narzędzia pracy.