W co zainwestować?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jerzy1345cx
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2015, 19:17

28 wrz 2015, 19:19

Według mnie inwestowanie w ziemię jest dosyć ryzykowne, o wiele lepiej jest zainwestować swoje pieniądze w coś innego. Projekty domów Kraków Warto zapoznać się z funduszami inwestycyjnymi,http://www.krakow-projekty.pl/ ponieważ oferują one wysokie stopy zwrotu np. w przypadku Subfunduszu Selektywnego BPH stopa zwrotu za rok wynosi +12,09% zaś po dwóch latach +28,4% (wg. danych ze strony bphtfi.pl/klienci-indywidualni/fundusze-inwestycyjne/fio/bph-selektywny Sam dosyć poważnie zastanawiam się nad tym sposobem inwestowania swoich pieniędzy.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

01 paź 2015, 12:53

Ciekawe możliwości daje też zakup obligacji korporacyjnych z bestcapital.pl. Wiele na ten temat ostatnio czytałam i sama mam zamiar dokonać takiej inwestycji.
Awatar użytkownika
PiotrP
Posty: 5
Rejestracja: 05 paź 2015, 20:38
Lokalizacja: Bolesławiec

08 paź 2015, 17:04

Trudny temat. Trzebaby zrobić bardzo dobre rozeznanie w rynku
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

20 lis 2015, 13:33

W dobrych pracowników przede wszystkim. Przejechałem się na tym zatrudniając najmniej wykwalifikowanych pracowników, żeby obniżyć koszty ich płac. Natomiast przyszedł moment, gdzie wchodziliśmy na rynek zagraniczny i potrzebowaliśmy konkretnych języków. Jak się okazało, nie było tylu pracowników z językami, trzeba było niestety zwolnić niektórych, żeby przyjąć nowych. i po ostatnich moich przeżyciach polecę http://www.linguajob.pl/ jeśli właśnie szukacie pracowników z językami, my dzięki tym ogłoszeniom dopełniliśmy kadrę
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

23 lis 2015, 16:04

Ziemia dopóki jeszcze mogą kupować "nierolnicy".
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

11 maja 2016, 13:26

Moim zdaniem najlepiej zainwestować w obligacje. To niemalże pewny zysk. Oczywiście, jak się robi to z głową. Omówiono catalyst obligacje korporacyjne na maxmag.pl/jak-kupic-obligacje-korporacyjne. Myślę, że jeśli macie kapitał i chcecie go zainwestować, to jest to jeden z lepszych sposobów.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

24 lip 2016, 16:48

jeżeli rozpatrujesz też inwestycje w jakiś biznes to polecam pokręcić się troche po targach branżowych a ciekawe i nowe pomysły same będą wpadać do głowy. Wiem bo w taki właśnie sposób wpadłam na pomysł otworzenia własnego biznesu i do dziś rozwijam sie coraz lepiej. U mnie wyglada to tak że nie spoczywam na laurach i dalej chodzę na targi, najbliższe na które sie wybiorę to chyba targi MAINTENANCE w EXPO a są już w październiku. Zapraszam, może wymyślimy coś razem
Awatar użytkownika
ulryk194
Posty: 76
Rejestracja: 05 lis 2016, 13:34

05 lis 2016, 14:16

Z bezpiecznych form inwestycji warto wymienić nieruchomości, kruszce i obligacje skarbowe, a z bardziej ryzykownych akcje, obligacje korporacyjne, oraz opcje binarne. Ja mogę polecić opcje binarne, można w nie inwestować m.in. na https://exbino.com/pl/ - zyski są ponadprzeciętne, a ryzyko przy odpowiedniej strategii raczej niewielkie.
Awatar użytkownika
wikt_oria
Posty: 24
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:18

21 lis 2016, 19:47

Nie rozumiem, dlaczego niektóre osoby uważają że błędem byłoby inwestować w ziemię.
Osobiście uważam że najlepszym sensownym pomysłem jest zakup mieszkania pod wynajem.
Spójcie np. na tą ofertę i ceny mieszkania kraków sprzedaż rynek pierwotny. Myślę, że takie mieszkanie bardzo szybko się zwróci jeśli mieści się w dużym mieście w sensownej lokalizacji
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

14 lut 2017, 09:00

smagny pisze:Wiele osób stawia na obligacje i nieruchomości. Tak po prawdzie to inwestycja w mieszkanie czy dom jest jedną z pewniejszych, bo zawsze można to wynająć albo sprzedać. Przejedź się po Katowicach albo Łodzi, nie mówiąc już o Warszawie. Wszędzie stoją maszyny budowlane, wszędzie powstają osiedla. Jakby nie było z tego kasy, to powstałyby dwa większe osiedla i koniec.

Niektórzy jednak po prostu kupują mieszkania, bo chcą mieć własne lokum, choć zgadzam się z tym, że mieszkanie to dobra inwestycja. Ja jestem z Katowic, a swoje mieszkanie odkupiłam od lokalnego sprzedawcy z http://sprzedajemy.pl/katowice - mam je w dobrej lokalizacji i jestem zadowolona, że nie szukałam mieszkań od dewelopera czy z rynku wtórnego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa