Poszukiwany Logistyk

Oferty pracy w Poznaniu
Awatar użytkownika
Basia30
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2016, 12:59

08 sie 2016, 22:30

Obowiązki:
- Organizacja transportu towarów,
- Organizacja krajowych i eksportowych przesyłek kurierskich,
- Organizacja odpraw celnych,
- Bieżące monitorowanie cen transportu,
- Aktualizowanie cennika, lokalizacji, opcji dostaw.
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego - umożliwiająca swobodną komunikację,
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakietu Office (głównie Excel),
- Dobra organizacja pracy własnej i innych w zespole,
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność pracy pod presją.
Proszę aplikować http://pl.jobsora.com/poznan Oferujemy:
- Stałą pracę w rozwojowej firmie,
- Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i rozwoju,
- Atrakcyjne warunki finansowe.