Stan sie Konsultantem ubezpieczen na zycie – szkolenia, rozw

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
ariellainsurance
Posty: 20
Rejestracja: 08 wrz 2016, 16:50

25 lis 2016, 18:09

Stan sie Konsultantem ubezpieczen na zycie – szkolenia, rozwoj

Kandydata na stanowisko agenta ubezpieczeniowego powinna charakteryzować komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów z klientami. Ponieważ wynagrodzenie agenta w dużej mierze zależy od wartości samodzielnie wygenerowanej sprzedaży, ważne są takie cechy, jak samodyscyplina i motywacja. Dodatkowo na tym stanowisku istotna jest znajomość produktów ubezpieczeniowych oraz technik sprzedaży bezpośredniej.

Zakres obowiązków
• sprzedaż ubezpieczeń indywidualnych na życie
• budowanie długoterminowyuch relacji z klientami
• realizacja planów sprzedażowych ustalonych przez firme
• rekrutacja nowych Partnerów do współpracy
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
• stale pozyskiwanie nowych klientow
• zawieranie umow ubezpieczenia z klientami
• dopasowanie produktow do potrzeb I oczekiwan klientow
• dojazd do klienta

Oczekujemy

• prawa jazdy kategorii B oraz wlasnego samochodu
• gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
• umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
• komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
• samodyscypliny i bardzo dobrej organizacji czasu pracy
• sumienności, samodzielności w realizacji powierzonych zadań
• umiejętności szybkiego uczenia się
• wysokiej kultury osobistej, kominikatywnosci
• wiedzy z zakresu ubezpieczen

Oferujemy:
• umowę o współpracę i atrakcyjne wynagrodzenie
• profesjonalne szkolenia i wdrożenie do zawodu
• ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku pracy
• szansę na rozwój zawodowy i poszerzenie wiedzy
• wysokie prowizje od sprzedanych produktow
• pelne wsparcie oraz pomoc w uzyskaniu nowych kontaktow
• mozliwosc rozwoju oraz zwiekszenia swoich zarobkow

Prosimy o przeslanie swojego CV na office@ariellainsurance.co.uk
badz tez kontakt telefoniczny pod numerem 01245 465082

Ariella Insurance is trading name of Ariella Limited registered in England and Wales (Company No. 09531444) with registered office at Office 7, The Generals, Main Road, Boreham, Chelmsford, Essex, CM3 3HJ. Authorised and regulated by the Financial Conduct Authority (No. 728884).
Zablokowany