Jaki samochód kupić?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
krisbos9
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:02

11 paź 2017, 10:04

Na pewno już nigdy nie kupię forda. Miałem dwa i oba ruda zaatakowała bardzo szybko, a garażowane.
Awatar użytkownika
lomani
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2017, 23:14

13 paź 2017, 19:27

Hm... A czy znacie może jakiś sprawdzony szrot na terenie Katowic? W sumie, to nie musi być jakoś koniecznie na terenie Katowic, wystarczy, że będzie działa w obszarze województwa śląskiego. Ciężko jest coś konkretnego wybrać tak po prostu, bo w Sieci można znaleźć całe mnóstwo różnego rodzaju ofert... Popytałem trochę wśród znajomych i polecali mi ten szrot http://www.autozlom24h.pl Co sądzicie, czy jest on Waszym zdaniem wart uwagi? Ja się właśnie nad tym poważnie zastanawiam. Mają dośc duże doświadczenie, bo aż dziesięć lat, więc wydaje się to być dość dobrym rozwiązaniem. Co o tym sądzicie?

Dla mnie też dość istotny jest fakt, że oferują sprzedaż używanych części do aut, co dla mnie jest niewątpliwie dość istotne... Czy znacie może jeszcze jakiś inny auto złom, który miałby tak kompleksową obsługę? Jeszcze raz podkreślę, że dla mnie bardzo ważne jest duże doświadczeniem, czym akurat ten auto złom może się pochwalić :) Znacie może jeszcze coś wartego uwagi w tym zakresie tematycznym?
Awatar użytkownika
konrad981
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2017, 06:47

26 paź 2017, 13:49

Ja tam mam ford galaxy warszawa  i jestem zadowolony. A z marką ford miałem już wcześniej styczność i nie mam zastrzeżeń. Auto Plaza w warszawie ma świetną oferte od aut używanych po nowe. Polecam
Awatar użytkownika
sebul
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2017, 15:02

03 lis 2017, 19:30

Super, dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Awatar użytkownika
EmmiliaF
Posty: 17
Rejestracja: 29 paź 2017, 08:50

09 lis 2017, 10:17

Jak miałabym doradzać, to polecałabym kupno jakiegoś niewielkiego i tanszego używanego auta. Tak żeby coś zostało jeszcze na fajny motocykl :D Jeżeli zdecydujecie sie na taki ruch to koniecznie odwiedzcie salon http://motohangar.pl w Warszawie. Na pewno zakochacie się w tych motorach
Awatar użytkownika
czarek52
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2017, 14:51

09 lis 2017, 14:52

Na pewno musi być to samochód w miarę adekwatny do potrzeb. Jeżeli ma to być auto rodzinne to musi to być duży samochód, pakowny, z bagażnikiem konkretnym.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

15 gru 2017, 17:08

Ja też rozglądam się teraz za nowym autem i wiem, że decyzja do najłatwiejszych nie należy :) Ja na pewno jestem zdecydowana na Opla i pewnie skorzystam z oferty tego krakowskiego salonu http://opel.autocenter.krakow.pl/samochody-uzywane/. Czy ktoś z Was miał już okazję kupować tam auto i podzieli się opinią ?
Awatar użytkownika
kornelka3
Posty: 53
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:58

17 gru 2017, 21:52

A korzystacie czasami z wypożyczalni samochodów? Teraz fajną opcją jest car sharing http://4mobility.pl/wynajem-pojazdow-dl ... wy-wynajem Można wypożyczyć samochód nawet na kilka minut. Nie jest to drogie, a niekiedy to dobre rozwiązanie. Korzystacie?
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

28 sty 2018, 12:22

Inne się kupi do firmy, inne do domu, wiadomo. Ale teraz bardzo dobre modele suvów wprowadził na rynek Peugeot. ten nowy 3008 i 5008 sa na prawdę dopracowane i wykonane na najwyższym poziomie
Awatar użytkownika
Foczka
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2017, 14:50

31 sty 2018, 13:05

Obecnie też stoję przed dylematem w sprawie wyboru samochodu aczkolwiek mam już wstępnie wybrany model Mazda CX-3, uważam, że autko jest bardzo fajne, ładne a przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne, bardzo niskie spalanie i duże osiągi, obecnie czekam na jazdę testową ale z opinii innych ludzi wiem, że komfort jazdy jest na wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa