Aranżacja wnętrza

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
KingaDrajkosia
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2018, 16:01

13 lut 2018, 12:28

Ja też szukam inspiracji w różnych źródłach, ale jestem ostrożna jeśli chodzi o sprzedaż internetową. Nie zawsze te towary wyglądają na żywo tak samo jak na obrazku. A co do stylu skandynawskiego, to uważam że to mega fajna sprawa – mam tak urządzoną kuchnię i łazienkę. Prosta aranżacja, a prezentuje się bardzo przytulnie i nadaje się również do niedużych wnętrz.
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

19 lut 2018, 12:48

W sieci są piękne zdjęcia. Czasami chciałoby się odmieniać mieszkanie co kilka dni, żeby móc to wykorzystać :) Na Printescie to jest tyle zdjęć, że serce pęka - są taki piękne, do tego stopnia, że trzeba coś zmienić. Posadzki kwarcowo żywiczne ostatnio chodzą mi po głowie. Na zdjęciach prezentują się wspaniale, ale jak jest w rzeczywistości? Do tego białe mebelki lawendowymi dodatkami. Remont zaplanowałam na kwiecień/maj więc każda wskazówka będzie mile widziana.
Awatar użytkownika
Sasetka
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2018, 12:55

19 lut 2018, 20:03

Ja szukam inspiracji z gotowych projektów w internecie. Można znaleźć dużo ciekawych pomysłów w ten sposób.
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

20 lut 2018, 08:54

W internecie jest wiele fajnych podpowiedzi, warto z nich korzystać.
Awatar użytkownika
jacuss22
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2018, 11:03

21 lut 2018, 11:10

W internecie jest bardzo dużo fajnych, ciekawych rozwiązań, ale i porad. Cierpliwie szukając na prawdę można znaleźć coś bardzo interesującego i zaskakującego.
Awatar użytkownika
Czystka
Posty: 34
Rejestracja: 09 sty 2018, 10:00

10 kwie 2018, 10:39

A ja niedawno szukałam paneli do salonu i byłam pod bardzo dużym wrażeniem tego, jak poszerzył się wybór. Jeśli chodzi o dobranie odpowiedniego rodzaju, to warto zapoznać się z tym artykułem http://podsuwam.pl/panele-podlogowe-co- ... na-podloge . Niektóre do złudzenia przypominają prawdziwe drewno, są też bardziej fantazyjne wzory, ale jestem pewna, że do każdego wnętrza można coś dopasować.
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

25 kwie 2018, 11:22

Ktoś tu pisał o Pintereście -to skarbnica pomysłów. Też szukam w sieci.
Awatar użytkownika
proca
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2018, 10:23

30 kwie 2018, 10:26

Też jestem za tym, żeby zmienić zupełnie kolory w mieszkaniu, meble. Wtedy mamy zupełnie inny wystrój.
Awatar użytkownika
Domin
Posty: 15
Rejestracja: 16 kwie 2016, 18:01

06 maja 2018, 19:35

Wymyślanie stylu sypialni zaczęłam od szukania przedmiotów i dodatków po sklepach internetowych. Strasznie zainspirowały mnie złote lampki nocne, które znalazłam na https://www.jabglass.pl. Kupując je zostałam przy reszcie złotych dodatków i sypialnia wygląda mega nowocześnie :)
Awatar użytkownika
Tango
Posty: 75
Rejestracja: 07 lip 2017, 18:11

17 maja 2018, 17:45

Przy aranżacja wnętrza wszystko jest bardzo ważne. Nawet podłoga powinna być dobrana odpowiednio do stylu wnętrza. Ja zdecydowałam się na podłogę z desek panelowych bo są niezwykle eleganckie i trwałe. Taka podłoga świetnie sprawdza się w mieszkaniach urządzonych w nowoczesnym stylu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa