Otwieram firmę i co teraz ?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
gabrys765
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2018, 11:17

16 kwie 2018, 11:19

Może warto by było skontaktować się z jakąś firmą która zajmuje się np. strategiami rozwoju? Od samego początku trzeba planować i rozwijać swoją firme. Sprawdź
Awatar użytkownika
Fransiiscas2
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2018, 12:53

16 kwie 2018, 11:30

Teraz tylko naganiać klientów :D Nie no śmieje się, jeszcze przed zarabianiem jest sporo rzeczy do załatwienia. Na pewno musisz jakoś elegancko wyposażyć pomieszczenie firmowe. Jakieś szafki, może kanapa biurka i sprzęt elektroniczny. Co do mebli praktycznie wszystko mozesz zamówić w jednym sklepie Mają sporo nowoczesnych propozycji meblowych
Awatar użytkownika
jastrząb
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2018, 15:10

18 kwie 2018, 04:55

Jeśli planujesz otworzyć biuro, w którym będziesz spotykał się z klientami to na pewno pomyśl o tym by odpowiednio oznaczyć to miejsce. Opcji jest wiele, fajnie sprawdzają się na przykład takie grawerowane tabliczki informacyjne. Koszta niewielkie, wybór spory a przynajmniej będziesz miał pewność, że klient trafi tam gdzie powinien :)
Awatar użytkownika
karmelo
Posty: 38
Rejestracja: 11 wrz 2017, 11:50

21 kwie 2018, 00:56

Każdej osobie która prowadzi własny biznes polecam te system bardzo usprawniają pracę i organizację w firmie, pozytywnie wpływają na wizerunek i przynoszą wiele korzyści.
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

25 kwie 2018, 12:07

Myślę, że jest wiele rzeczy, na które koniecznie musisz zwrócić swoją uwagę zaraz na początku. Ale na Twoim miejscu zdecydowałbym się na rozwiązanie jakie daje firma Idea Prestige. Chodzi mi o wirtualne biuro, które zresztą sam mam w swojej firmie. Dla mnie jest to atrakcyjne głównie ze względu na prestiżowy adres w centrum Wrocławia oraz duże oszczędności jakie niesie taka opcja ;)
Awatar użytkownika
jackwelss39
Posty: 37
Rejestracja: 14 mar 2017, 17:55

28 kwie 2018, 08:35

Nie pozostaje nic tylko działać :D Wszystkie Twoje działania zależą od tego jaką masz firmę. W wielu rodzajach biznesu niezbędny jest samochód, może osobowy, a i może jakieś auto dostawcze, laweta, chłodnia itp. Jeżeli od tego zalezy Twoje być albo nie być zainteresuj się leasingiem od Pomagają w zdobyciu niezbędnego samochodu na zasadzie leasingu, właśnie także i dla nowych firm.
Awatar użytkownika
Betty89
Posty: 32
Rejestracja: 30 mar 2018, 21:56

28 kwie 2018, 18:42

A teraz to może pomyśl nad systemem płatności na swojej stronie :) . Może warto wybrać paysafecash a może paypal? Niezależnie co Cię interesuje wszystko to może zaoferować Ci spółka CashBill.
Awatar użytkownika
ramona
Posty: 21
Rejestracja: 03 maja 2017, 21:52

17 maja 2018, 10:05

Otwierasz firmę więc na pewno myślisz o finansowaniu. W grę wchodzi kredyt bankowy albo i osobiście polecam tę drugą opcję. Zadłużanie się na start nigdy nie jest dobrym pomysłem dla nowych firm, wsparcie inwestora jest bardziej komfortowe
Awatar użytkownika
adamoantos
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2018, 13:55

29 maja 2018, 13:57

Hmm... Otwieram firmę i co teraz? Jestem właścicielem :D
Ostatnio zmieniony 14 cze 2018, 19:28 przez adamoantos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorz-nowak
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2018, 09:23

06 cze 2018, 09:30

Chyba najważniejsze jest budowanie wizerunku marki oraz relacji z klientem. Dobrze żeby klienci kojarzyli markę z pozytywnymi emocjami. Należy również zyskać zaufanie konsumentów. W pierwszej kolejności trzeba dobrze zaplanować strategię marketingową, która będzie skuteczna konkretnie dla twojej firmy. Dobrym sposobem jest np pozycjonowanie stron oraz ostatnio modne reklamowanie marki poprzez rozsyłanie smsów które jest bardziej skuteczne niż mailing. Tym drugim zajmuje się np. firma playsms.pl. Poprzez informowanie klientów kanałem smsowym można w łatwy oraz szybki sposób pozyskać nowych klientów oraz przypomnieć się tym starym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa