Aranżacja wnętrza salonu

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

29 mar 2018, 18:36

Jeśli chodzi o meble to warto zajrzec jeszcze do sklepu https://www.furnival.pl/wyprzedaz,40,kategoria. Duży wybór dobrej jakości komód, meblościanek i innych mebli. Mają bardzo atrakcyjne ceny i wszystko co znajdziecie w sklepie jest dostępne od ręki więc nie trzeba czekać kilku tygodni na realizację zamówienia.
Awatar użytkownika
michalpozownik
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2014, 14:16
Lokalizacja: Poznań

06 kwie 2018, 13:10

Ja uwielbiam styl industrialny taki loftowy np. zamiast biurek kupiłam dzieciakom takie sprzęty warsztatowe
Awatar użytkownika
Peter Zawada
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2018, 15:31

09 kwie 2018, 09:16

ja mam salon w minimalistycznym stylu. Loftowe wnętrza są ok, ale niektóre bywają zbyt surowe, a jednak w domu powinno być w miarę przytulnie.
Awatar użytkownika
Melaska
Posty: 12
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:26

20 cze 2018, 07:16

Każdy na pewno chce mieć dobrze urządzony i w miarę oryginalny salon w domu. U mnie był on najgorszym punktem, ze względu na brak odpowiedniego pomysłu, albo i za dużo ich na raz :) Fajną opcję znalazłam na stronce http://www.bdmeble.pl/efektowna-nowocze ... kcja-domo/ czyli meble modułowe. Dzięki nim można prosto zaaranżować salon, a później dodać wiele dodatków dekoracyjnych takich już typowo od siebie :)
Awatar użytkownika
svetlana
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2018, 16:29

11 sie 2018, 16:53

Wiadomo, kazdemu sie bedzie podobalo co innego. Wlasciwie pomysl z zatrudnieniem architekta wnetrz bedzie bardzo dobry jesli nie mamy zbytnio pomyslu jak calosc urzadzic. Duza role tez tutaj gra ile jestesmy w stanie wydac na taka przyjemnosc. W kwestii wykonczenia to mi sie podobaja na podlogach plytki inspirowane marmurem - przyklad https://sklep.paradyz.com/produkty/plyt ... e-marmurem Dodaja wnetrzu takiego bardziej eksluzywnego wydzwieku .. a przeciez nie kosztuja jakichs ogromnych pieniedzy. Warto tez do takiego rozwiazana zainteresowac sie stiukiem weneckim .. bedzie dobrze wspolgrac jedno z drugim.
Awatar użytkownika
posejdon
Posty: 9
Rejestracja: 13 sie 2018, 16:36

13 sie 2018, 16:38

Prestizowo to wyglada.
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

13 sie 2018, 22:14

Czy w swoich domach macie dużo dywanów? W jaki sposób utrzymujecie je w czystości? Zastanawiam się nad kupieniem odkurzacza myjącego z Philipsa philips.pl/c-e/ho/odkurzacze/odkurzacze-bezprzewodowe/powerpro-aqua
Awatar użytkownika
edna
Posty: 54
Rejestracja: 03 gru 2017, 17:22

19 sie 2018, 17:17

Jeśli chodzi o dobrze wyglądający salon, to uważam że powinien mieć on dużo przestrzeni oraz nie powinno w nim znajdować się zbyt wiele mebli. Ja ostatnio przy remoncie miałam problem, gdyż musiałam kupić jakąś szafę, która by pasowała do reszty. No i kupiłam meblefirany.pl/pl/p/Szafa-Monako-przesuwna-z-lustrem-wenge/824 która, jest przesuwana i mogę w niej przetrzymywać większą ilość rzeczy. A ponadto pasuję bardzo dobrze do reszty!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa