Praca w Danii-legalnie-szukam chętną osobę!!!

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
PB7
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2007, 22:19

21 lis 2007, 15:10

Mam nagraną pracę w Danii-konkretnie Kopenhaga-minimum 3 miesiące-całkowicie legalnie-dobrze płatna(mniej więcej 7tyś. za miesiąc-wszystko zależy jeszcze od liczby przepracowanych godzin)-będzie to praca fizyczna(prawdopodobnie w markecie przy przeładunku)-ale że pracodawca ma do zaoferowania sporo pracy to może to być też coś innego-przy czym na pewno będzie to praca fizyczna.
Piszę ponieważ tak się składa że potrzebny jest samochód(dojazdy z pracy do mieszkania to minimum 30km)-ja samochodem obecnie nie dysponuję-dlatego też szukam 1! osoby która ma prawo jazdy i mogłaby zabrać auto do Danii-praca koniecznie od 1 grudnia!!! może nawet od połowy przyszłego tygodnia-jako że muszę wrócić na początku marca do Polski-jeżeli ktoś chciałby zostać dłużej to raczej nie będzie problemu-mój numer telefonu 607204784 adres: pb7@poczta.onet.pl
Piszcie tylko w tym tygodniu!!! Im szybciej tym lepiej bo do końca tygodnia muszę dać znać pracodawcy.
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa