Kredyt na numer pesel

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mongolka
Posty: 15
Rejestracja: 17 sie 2018, 18:04

24 sie 2018, 09:50

Słyszałam ostatnio że są banki które dają kredyt na sam numer pesel, słyszeliście o tym? Czy na prawdę tak to działa prosto?
Awatar użytkownika
Kasiaaa
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2015, 20:42

24 sie 2018, 15:24

To chyba nie są banki. Raczej firmy pożyczkowe. Na np. http://sowapozyczkowa.pl/ można wysłać wniosek online i dostać pożyczkę online na konto bez wizycie w placówce.
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

26 sie 2018, 16:34

To raczej parabanki jak juz. W normalnym banku beda chcieli od CIebie pelne dane osobowe. Ja czytalam ostatnio nawet artykul, ze sam pesel nie wystarczy, ale jesli ktos dotrze do wiekszej ilosci Twoich danych to moze nawet wziac na Ciebie taka pozyczke.. Warto sie zabezpieczac np na chronpesel.pl zeby potem nie miec nieprzyjemnosci.
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

27 sie 2018, 20:49

Wydaje mi się, że takie szybkie kredyty to jest naprawdę dobre rozwiązanie, szczególnie dla osób, które z różnych powodów nie mogą spełnić warunków w banku. Sam miałem taką sytuację i zdecydowałem się wtedy na ofertę ze strony https://credit-10.com/pl/netcredit-logowanie/ . Pieniądze otrzymałem w prosty i szybki sposób, co było dla mnie wtedy niezwykle ważne, a dodatkowo trafiłem na fajną promocję, co spowodowało, że warunki były bardzo atrakcyjne. Z tego co widzę, dalej wygląda to dobrze więc rzućcie sobie okiem
Awatar użytkownika
kakus7
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2018, 16:11

28 sie 2018, 16:07

Według mnie jest to zdecydowanie zadanie dla specjalisty... Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa