POMOC DOMOWA / OPIEKUNKA DO DZIECKA / GOSPOSIA

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Human Experts
Posty: 9
Rejestracja: 06 wrz 2007, 14:58

12 gru 2007, 15:40

we współpracy z partnerem w Anglii poszukuje osób na stanowisko:

/ POMOC DLA MAMY/ MOTHER’S HELP
praca w Anglii

Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad dziećmi (au-pair lub inne)
- solidność, zaangażowanie, odpowiedzialność
- referencje
- dobra znajomość j. angielskiego
Oferujemy:

- pracę z zakwaterowaniem i wyżywieniem u rodziny
- tygodniowy czas pracy zazwyczaj 40 godzin
- preferowany okres zatrudnienia 12miesięcy
- 4 tygodnie płatnego urlopu rocznie

Zakres obowiązków:

- prace domowe (sprzątanie, odkurzanie, prasowanie)
- przygotowywanie posiłków
- załatwianie drobnych spraw, zakupy itp.
- opieka nad dzieckiem 3 wieczory w tygodniu

Mile widziane:

Prawo jazdy, oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres
cv@humanexperts.pl (w tytule e-maila: pomoc domowa )
Prosimy o szybki kontakt

ul. Wielka 27/29 /3, 61-775 Poznań
tel./fax. +48 61 8522 457, kom 605 66 12 17
e-mail: cv@humanexperts.pl

Prosimy o dołączanie do aplikacji oświadczenia: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Zablokowany