ból nogi

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

13 kwie 2018, 12:01

wiesz co opaska napewno pomoże ale to jest raczej doraźne rozwiązanie. Ja bym polecała jakieś ćwiczenia lub nawet rehabilitację. W zasadzie nawet w domu możesz ćwiczyć. Warto też rozważyć laser wysokoenergetyczny . Laseroterapia bardzo pomaga w leczeniu stawów. Przede wszystkim przyspiesza regeneracje chorej tkanki oraz łagodzi ból i obrzeki. Taki sprzęt oferuje Bardomed - to internetowy sklep rehabilitacyjny, w którym kupisz urządzenia i akcesoria do ćwiczeń.
Awatar użytkownika
małpeczka
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2018, 09:34

27 kwie 2018, 09:36

Ja bym sama nie kupiła czegos takiego no chyba ze po konsultacji z lekarzem ortopedą. Z takimi bólami nie ma zartów, mozesz sobie niechcacy zaszkodzic zupelnie nieswiadomie. Dlatego mozesz zmniejszyc bol np w kapsule floatingowej, ja sama chodzilam do Jura floating w Częstochowie a wizyta u lekarza i tak jest nieunikniona :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

28 kwie 2018, 16:26

Moim zdaniem w takim przypadku najlepiej zgłosić się do lekarza.
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

08 maja 2018, 09:41

być może macie problemy z chrząstkami i stawami, polecić mogę doskonały suplement na takie dolegliwości, chodzi mi o flexus booster https://www.apteka-melissa.pl/produkt/f ... ,2368.html pomaga przywrócić równowagę waszym stawom i szybko zniweluje odczuwalny ból :)
Awatar użytkownika
Cherry
Posty: 347
Rejestracja: 09 kwie 2014, 15:23

09 maja 2018, 13:30

Najpierw należałoby dojść do przyczyny takiego bólu.
Awatar użytkownika
Roarrra
Posty: 19
Rejestracja: 29 kwie 2018, 11:20

16 sie 2018, 14:43

No są na pewno jakieś specjalne maści, możecie też postawić na okłady na nogę. Na pewno na to się nie umiera :D Warto wybrać się do apteki z takim bólem, na pewno też coś wam doradzą. Jeżeli macie własne apteki to zajrzyjcie na https://actionmed.pl Tam zaopatrzycie się w niezbędny sprzęt magazynowy i inne rozwiązania dla aptek, a także i dla szpitali
Awatar użytkownika
Klara123
Posty: 9
Rejestracja: 28 wrz 2017, 10:47

11 wrz 2018, 21:40

Mając tego typu kłopoty,warto na przyszłość pomyśleć o dobrej jakości obuwiu.Nasze buty powinny nie tylko wyglądać elegancko,ale przede wszystkim powinny być wygodne,dobrane do naszej stopy,dbać o nią i o całą nasza sylwetkę.Spory wybór obuwia na każdą stopę i na każdą okazję znajdziemy w sklepie https://butymodne.pl/caprice-p2.html
Sklep skupia kilka cenionych i znanych marek,warto wybrać model najlepszy dla siebie.
Awatar użytkownika
Jacko
Posty: 21
Rejestracja: 23 lip 2018, 23:00

19 wrz 2018, 14:03

Najlepiej będzie jeżeli pójdziesz do lekarza i dowiesz się co jest nie tak. Natomiast jeśli bóle występują stosunkowo rzadko to możesz pomyśleć nad jakimś lekiem bądź maścią. Na mnie dobrze działa lek Gardan który jak mam gorączkę albo właśnie jakiś intensywny ból to biorę. Jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych więc wiadomo od razu, że jest silniejszy od innych dostępnych bez recepty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa