PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY HOLANDIA

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Holandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 02:06

Miejsce pracy: Nijmegen, Rotterdam, Amsterdam (Holandia)
Opis stanowiska:
malowanie
prace murarskie
wykonywanie zbrojeń
zbijanie szalunków
wylewanie betonu
prace dekarskie
wykonywanie ścianek z płyt karton gips
Wymagania:
komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
mile widziany certyfikat VCA lub SCC,
umiejętność czytania rysunku,
prywatny samochód
Oferujemy:
holenderską umowę o pracę
legalne i stabilne zatrudnienie (możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu)
wynagrodzenie płatne na konto
tygodniowy zarobek netto: od 480 euro
bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Informacji udzielamy również telefonicznie:

tel. 0048/ 77 42 30 600

tel. 0048/ 77 44 18 475

pon. - pt. od 9:00 - 17:00

lub w naszym biurze:

Agencja Pracy APN

45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.