Pracownik magazynu

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 10:31

Miejsce pracy: Großbeeren ((południe od berlina))
Numer referencyjny: PM/jobs.pl
Zakres obowiązków:
Jesteś osobą zmotywowaną, niezawodną i elastyczną? Jeżeli tak, oferujemy Ci pracę zapewniającą perspektywęrozwoju w naszym magazynie!
Jako pracownik/pracowniczka logistyki magazynowej będziesz ważnym ogniwemnaszego zespołu wspierającym wykonywane przez nas usługi logistyczne.
Działy, w których oferujemy zatrudnienie:
kontrola przyjmowanego towaru (kontrola jakości, wyrywkowe sprawdzanie stanu ilościowego itp.),
przyjęcie towaru (księgowanie, wykładanie itp.),
wysyłka towarów (komisjonowanie, sortowanie, pakowanie itp.),
inwentaryzacja (kontrola lokalizacji w magazynie, kontrola jakości, przypadki do wyjaśnienia itp.),
zwroty (księgowanie, ponowne pakowanie, wykładanie itp.).
Oczekujemy od Ciebie:
motywacji i zaangażowania,
niezawodności i elastyczności,
gotowości do pracy w systemie trójzmianowym,
chęci do pracy w nowoczesnym magazynie.
Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.
Nasza oferta obejmuje:
stałą pensję w wysokości 1706,25 €/brutto (25% dodatku za pracę na nocnej zmianie), punktualną wypłatę przy zatrudnieniu na pełen etat 37,5 h/na tydzień,
autobus dowożący pracowników na każdą zmianę z dworca głównego w Poczdamie, zatrzymujący się na przystankach Sterncenter oraz Babelsberg Medienstadt,
pracę przy przeróbce logistycznej lekkich artykułów modowych,
przyjemną atmosferę, mówienie sobie po imieniu, od pracownika magazynu po kierownictwo firmy,
ciekawą pracę w ugruntowanym & przyszłościowym przedsiębiorstwie,
opiekę osoby, która Cię przyuczy do pracy,
możliwość rozwoju wraz z naszym innowacyjnym przedsiębiorstwem, jak i długofalowa perspektywa na przyszłość i możliwość awansu,
ergonomiczne, klimatyzowane i nowoczesne miejsce pracy,
napoje i świeże owoce oraz inne korzyści,
stołówkę oferującą przez cały dzień świeże potrawy oraz co tydzień zmieniające się menu w przystępnych cenach,
dobre połączenie publicznymi środkami transportu.
Kontakt

Jeżeli nasza oferta Cię zaciekawiła, prześlij kompletne podanie drogą elektroniczną: jobs.gbpl@ingrammicro.com lub pocztą na adres:

Ingram Micro CFS Eurohub Fulfilment GmbH
An der Anhalter Bahn 6
14979 Großbeeren

Czekamy na Twoje podanie!