ELEKTRONIK - MONTER (M/K)

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 10:32

ZADANIA:
montaż bardzo małych elementów elektronicznych
lutowanie
czytanie prostych schematów połączeń
sprawdzanie / testowanie elementów elektronicznych
WYMAGAMY:
wykształcenie lub doświadczenie na podobnym stanowisku
zdolności manualne w pracy z małymi elementami elektronicznymi
mile widziane doświadczenie w lutowaniu
bardzo dobry wzrok
dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikacje w miejscu pracy
OFERUJEMY:
zatrudnienie długoterminowe, możliwość bezpośredniego przejęcia przez klienta
dobra atmosferę w pracy w miłym zespole międzynarodowym
nowoczesne, dobrze wyposażone stanowisko pracy
wdrożenie do pracy oraz systematyczne szkolenia
mieszkanie od firmy, dopóki kandydat nie znajdzie własnego
porządne wynagrodzenie: 1500 - 1700 € netto, z tego trzeba opłacić samemu mieszkanie
opieka polskiego koordynatora z Monachium
GODZINY PRACY
Zmiana ranna:

Poniedziałek do Piątek od 7:00 do ok. 16:00

Zmiana popołudniowa:

Poniedziałek do Piątek od 13:00 do 18:30 plus

Sobota od 8:00 do 12: 00

Agnes Malinowska
Recruiting Consultant EU

QUIP AG
Elsenheimer Straße 1
D-80687 München

Tel.: +49 (0)89 579 5100-15
Mob.: +49 (0)160 9701 6706
E-Mail: praca-eu@quip.de
www.quip.de