LAMINIARZ BEZ J.NIEM - AURICH NIEMCY

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 10:34

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: Niemcy
OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek w Niemczech
Zakwaterowanie
Stałą opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w organizacji wyjazdu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany podczas rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele zleceń od sprawdzonych pracodawców.
WYMAGANIA:

Doświadczenie na stanowisku
Wykształcenie kierunkowe - mile widziane
Gotowość do pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
Prawo jazdy i własny samochód na wyjazd - mile widziane
Sprawdź aktualne oferty pracy:

abcwork.eu/strefa-pracownika/oferty-pracy/

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Aby móc wykorzystać Twoją aplikację w przyszłości, prosimy o dodatkowe złożenie poniższego oświadczenia poprzez załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moim danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu wykorzystania moich danych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”