SPAWACZ 135

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Szwecji. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
admin
Site Admin
Site Admin
Posty: 31
Lokalizacja: Polska

15 paź 2018, 11:04

SPAWACZ 135
Miejsce pracy: Szwecja

Obowiązki:
Praca w firmach produkcyjnych
Spawanie elementów o grubościach od 2mm-20mm
Kontrola jakości wykonanych prac
Wymagania:
Spawanie metodą 135 - min 2 lata doświadczenia
Znajomość rysunku technicznego
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
Odzież roboczą
Długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
Program 'Premia za polecenie'
Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.
Jeśli chce Pani/Pan brać udział w obecnej oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę, prosimy o umieszczenie w CV tej, konkretnej klauzuli:
„Wyrażam zgodę firmie Baltix Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji i innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Baltix Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 12/1. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Pani/Pana danych osobowych znajdują się na naszej stronie baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy/.