Operator centrum frezarskiego CNC (Sinumerik)

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Szwecji. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
admin
Site Admin
Site Admin
Posty: 31
Lokalizacja: Polska

15 paź 2018, 11:05

Miejsce pracy: Szwecja

Wymagania:
Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora (sterowanie Sinumerik)
Dobra znajomość rysunku technicznego
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) lub szwedzkiego
Duża dokładność
Obowiązki:
Obsługa centrum frezarskiego - sterowanie Sinumerik 840D
Wybór/wgrywanie programów/korekty
Wymiana sztuk
Kontrola jakości wykonanych elementów - pomiary

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
Odzież roboczą
Długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
Program 'Premia za polecenie'
Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj Teraz".
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.
Jeśli chce Pani/Pan brać udział w obecnej oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę, prosimy o umieszczenie w CV tej, konkretnej klauzuli:
„Wyrażam zgodę firmie Baltix Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji i innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Baltix Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 12/1. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Pani/Pana danych osobowych znajdują się na naszej stronie baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy/.