ELEKTROMONTAŻ zatrudni elektromonterów/ brygadzistów w Warsz

Oferty pracy w Warszawie
Awatar użytkownika
AgencjaPracy
Posty: 55

16 paź 2018, 20:14

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. - stabilna firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej zatrudni elektromonterów/elektryków do pracy w Warszawie i województwie mazowieckim na stanowiska elektromonterów lub brygadzistów -elektromonterów:
SZCZEGÓŁY OFERTY:

Miejsce pracy: Warszawa i okolice
Wymiar pracy: pełen etat.

Główne zadania i obowiązki elektromontera:

• montaż tras kablowych i podłączanie szaf elektrycznych
• prowadzenie uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac
• obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi
uprawnieniami
• podłączanie urządzeń kontrolno-pomiarowych
• prefabrykacja szaf sterowniczych w siedzibie firmy

Wymagania:
• doświadczenie związane z montażem instalacji elektrycznych tzn.: tras kablowych, kabli,
przewodów elektrycznych, szaf sterowniczych, gniazd i osprzętu, aparatury łączeniowej niskiego
napięcia, czujników
• uprawnienia SEP do 1 kV
• wykształcenie: zawodowe, średnie techniczne (elektryczne)
• samodzielność w działaniu i inicjatywa

Główne zadania i obowiązki brygadzisty elektromontera:

• Kierowanie zespołem elektromonterów
• Koordynowanie prac brygady
• Uczestnictwo w planowaniu
• Raportowanie
• wykonywanie i montaż instalacji elektrycznych (15 KV, 220 KV, 400 KV)

Wymagania :
• Uprawnienia SEP lub możliwość do ich posiadania
• Wykształcenie zawodowe, średnie techniczne (elektryczne)
• Doświadczenie w zawodzie elektromonter lub pokrewnym min. 2 lata
• Odpowiedzialność, dokładność, otwartość, umiejętność współpracy, uczciwość,
• Prawo jazdy kat B
• Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
• Obsługa elektronarzędzi

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności – wypłacane regularnie w
ustalonych terminach.( Od całości wynagrodzeń odprowadzamy składki ZUS i należne podatki )
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Dla osób z poza województwa mazowieckiego praca w delegacji, zapewniamy zakwaterowanie.
• Atrakcyjny system premii motywacyjnych

Telefon:
691 801 359
178 641 718