Elektromonter

Oferty pracy w Mogilnie
Kontakt:

19 paź 2018, 04:56

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację.

Enea Pomiary sp. z o.o. / Zakład Usług Technicznych / Wydział Bydgoszcz. informuje, iż poszukuje współpracownika na stanowisko:

ELEKTROMONTER
RD Mogilno – Gąsawa, Rogowo, Trzemeszno

Zakres obowiązków:
1. Serwis układów pomiarowych – bezpośrednich NN (usługi techniczne, wymiany legalizacyjne liczników)
2. Windykacja techniczna – bezgotówkowo (odłączenia i przyłączenia odbiorców drobnego odbioru)

Wymagania:
1. Świadectwo kwalifikacyjne ”E” do 1 kV
2. Wykształcenie kierunkowe mile widziane
3. Prawo jazdy kat. B
4. Własny samochód
5. Własna działalność gospodarcza

Oferujemy:
1. Praktyczne przeszkolenie w zakresie zlecanych usług
2. Minimalną, stałą liczbę zleceń
3. Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym
4. Elastycznie regulowany czas pracy
5. Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Informacje dotyczące stanowiska:
1. Miejsce wykonywania pracy – praca terenowa w RD Mogilno – Gąsawa, Rogowo, Mogilno
2. Forma współpracy – współpraca z firmą jednoosobową
3. Przewidywany termin rozpoczęcia współpracy – od zaraz
4. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 695 212 834