UWAGA!!! Praca dla sztaplarza.

Oferty pracy w Stargardzie
Kontakt:

19 paź 2018, 21:22

Firma Personel Partner Sp. z o.o. poszukuje OPERATORÓW WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:

• Obsługa wózków widłowych,

• Załadunek i rozładunek towarów,

• Konfekcjonowanie produktów na palety,

• Czynności związane z utrzymaniem magazynu,

• Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu,

• Zachowanie norm i standardów BHP.

Wymagania:

• Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

• Odpowiedzialność, systematyczność i zaangażowanie.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów w celu doskonalenia procesów,

• Wynagrodzenie - stawka 20,40 zł brutto za godzinę z premią,

• Po okresie próbnym możliwość uzyskania wyższej stawki godzinowej,

• Dodatek na dojazdy do pracy w wysokości 300 zł netto,

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 790 500 392