NIEAKTUALNE Kierowca międzynarodowy kat. B

Oferty pracy w Kętrzynie
Kontakt:

20 paź 2018, 22:37

NIEAKTUALNE

Firma przewozowa poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko KIEROWCA

WARUNKI PRACY

Praca w charakterze kierowcy samochodu dostawczego o DMC do 3,5 T, zabudowa plandeka, 10 europalet. Obszar działalności Unia Europejska. System pracy 3 tygodnie/tydzień wolnego.

ZAKRES ZADAŃ
- przewóz towarów pod wskazany adres
- właściwe zabezpieczenie towarów w trakcie przewozu
- dbanie o powierzone mienie oraz sprzęt
- właściwe rozliczanie z dokumentacji

WYMAGANIA NIEZBĘDNE
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność - gotowość do dłuższych wyjazdów
- punktualność
- uczciwość

WYMAGANIA DODATKOWE
- komunikatywność
- rzetelność
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

OFERUJEMY
- umowa o pracę - pełny etat
- premie

Informacje pod nr telefonu

Telefon: 790 816 969